JareckiRSV

JareckiRSV

Najlepszy Klubowicz Roku

Łączy wszystkie niezbędne cechy najlepszego klubowicza – jest zaangażowany w życie klubu i oddziału, ma fioła na punkcie motoryzacji, a szczególnie swojej Vectry, do tego jest zawsze kulturalny i sympatyczny. Nigdy nie odmawia pomocy, jest bezkonfliktowy i zawsze stara się rozwiązywać spory między klubowiczami polubownie.

wika

wika

Osoba Funkcyjna Roku

Co tu dużo mówić. Kobieta praktycznie działająca wszędzie czasami ponad normę. Organizator zlotów, aktywny członek sekcji (prawie wszystkich) była V-ce ds. organizacyjnych, obecnie (2015) V-ce ds. finansowych. Zawsze można na nią liczyć, nie boi się podjąć żadnego wyzwania i wszystco czego się podejmie doprowadzi do końca wzorowo.

KROPEK

KROPEK

Najsympatyczniejszy Klubowicz Roku

Co tu dużo mówić – kandydatura bezkonkurencyjna. Wszyscy bywalcy zlotów Marcina znają i wielokrotnie mieli okazję przekonać się o tym, że sympatyczniejszej osoby ze świecą szukać. W niektórych przypadkach (no, w wielu), kończyło się to bólem głowy, ale jakby nie patrzeć to również nierozerwalny element dobrej zabawy, którą Marcin (w sutannie czy bez) gwarantuje.

KonradS

KonradS

Najbardziej Pomocny Klubowicz Roku

Konrada znają praktycznie wszyscy klubowicze Oddziału Mazowieckiego, ale i większości innych. Wielokrotnie udzielał fachowej pomocy z kabelkologią (i nie tylko) praktycznie o każdej porze dnia lub nocy. Również na zlotach ogólnopolskich dał się poznać klubowiczom jako niezastąpiona pomoc fachowa w zakresie elektryki naszych Vectr.