XXII Zlot Vectra Klub Polska 12- 14 września 2014 – Zawady

XXII Zlot wrześniowy Vectra Klub Polska jaki odbył się tym razem, miał miejsce w pięknej miejscowości Zawady woj. Śląskie.

Już po raz drugi Klubowicze mogli uczestniczyć w rajdzie „Rajd turystyczno-krajoznawczy”

Uczestników było sporo , start miał miejsce na parkingu ośrodka , a uczestnicy mieli do pokonania trasę ok 120 km i nie mniej niż 3 godziny a nie więcej jak 3:15 gdzie za spóźnienia były karne punkty.
W trakcie jazdy uczestnicy mieli w pierwszej kolejności zadania , które otrzymali na starcie, następnie w jednym z punktów trasy wymieniali karty na kolejne ,które zwracali na mecie.

W rajdzie brało udział 18 uczestników gdzie:

I miejsce zdobyła drużyna nr. 10 – W której pilotem był Filip wraz z załogą: Andrzej Szeszycki oraz Paulina Swiderska otrzymali  49 pkt.

II miejsce otrzymała drużyna nr. 6 – W której pilotem była Magdalna wraz z załogą : Coola i Harry BDG z 48,5 pkt.
III miejsce należało się druzynie nr.11  – w którj pilotem był Mir wraz z załogą: Ptaszyna i Zouza z 47,5 pkt.

Nie obyło się również od takich konkurencji jak:

„Car Audio” gdzie:I miejsce zdobył dominik1411 z 588 pkt.
oraz „Głosowanie publiczności”  również zdobył dominik1411 z 12 pkt.

II miejsce heniu
III ostal24

W konkursie „Naj felga” I miejsce zdobył mad48 z 40 pkt.

II miejsce zdobył prymel z 33 pkt.
III miejsce zdobył bodos z 31 pkt.

Natomiast w konkursie „Ściana płaczu” I  miejsce zdobył matt01

II miejsce zdobył damian83
iii miejsce zdobył bodzio

Również po raz drugi miał miejsce konkurs „Przeciąganie liny” gdzie tym razem:  I miejsce zdobył oddział Lubelski

II miejsce oddział Śląski
III miejsce oddział Podlaski

W „Przeciąganiu Vectry” I  miejsce „Panie” zdobyła Ola oraz I miejsce  „Panowie”  zdobył bodzio

II miejsce „Panie” zdobyła Magda oraz II miejsce „Panowie” zdobył damian83
III miejsce „Panie” zdobyła Ruda oraz III miejscs „Panowie „zdobył G.Redman

Kolejny konkurs „Rzut oponą” I miejsce „Panie” zdobyła siwa , z kolei „Panowie” I miejsce zdobył SEBA.

II miejsce „Panie” zdobyła Magda , „Panowie” II miejsce zdobył bodzio
III miejsce „Panie” zdobyła ksenia , „Panowie” III miejsce zdobył bemus

Czas na konkurs „Naj VB/VC/signum” Najładniejszą VB – I miejsce zdobył hanys z 18 pkt.

II miejsce SEBA z 11 pkt.
III miejsce Maniuś z 9 pkt.

Najładniejszą VC – I miejsce zdobył janek z 33 pkt

II miejsce mad48 z 17 pkt.
III miejsce ostal24 5 pkt.

Signum – I miejsce zdobył marek750 z 34 pkt.

II miejsce – Rafalg z 9 pkt.
III miejsce bodos  z 5 pkt.

Jak zawsze w sobotę wieczorem Zarząd wręczył uczestnikom puchary, oraz nagrody za osiągnięcia uzyskane podczas tego zlotu oraz oficjalnie zakończył XXII Zlot VKP.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów, dzięki którym mogliśmy wzbogacić nagrody dla uczestników.
W niedzielę od wczesnych godzin porannych zlotowicze szykowali się do powrotu do domu, emocje XXII zlotu mamy już za sobą, większość z nas wróciła do życia codziennego a członkowie sekcji organizacyjnej jak i Zarząd już pracują nad XXIII zlotem, na który czekamy już z niecierpliwością.