23 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 11.01.2015

 

Zgodnie z tradycją ubiegłych lat zapraszamy wszystkich Klubowiczy do przekazywania przedmiotów na aukcje charytatywne za pośrednictwem konta klubowego vectraklub_pl.
Ogłoszony temat tegorocznego finału brzmi ” Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów ” .

W zeszłych latach licytując wiele „różnych” przedmiotów podarowanych przez Klubowiczy zebraliśmy niezłą sumkę na szczytny cel ratowania życia .

Przedmioty mogą być zupełnie dowolne, nie muszą być koniecznie związane z motoryzacją. Dużą pomocą dla osób przygotowujących aukcje, będą informacje w/g szablonu:

  • nick na forum
  • (forumowicze)-kontakt telefoniczny
  • przedmiot
  • opis przedmiotu
  • w załączniku (może być spakowany) min. 3 zdjęcia w rozdzielczości 800×600 lub większej.

Informacje te wraz ze zdjęciami przesyłajcie proszę na adres: wosp@vectraklub.pl

Proszę również o informacje czy zgadzacie się wysłać przedmiot na swój koszt, czy tez nabywca będzie musiał wpłacić Wam na konto koszty wysyłki.
Termin nadsyłania gadżetów na aukcję do 22 grudnia.

Przedmioty będą wystawiane na bieżąco, jednak nie wcześniej niż w drugiej połowie grudnia tak aby kończyły się w okresie między świętami, a sylwestrem lub w okolicach 23 Finału WOŚP. Data Finału: 11 stycznia 2015 r. ( tradycyjnie druga niedziela stycznia ).

Wtedy będzie szansa na zebranie największej sumy pieniędzy. W tym temacie będziemy na bieżąco informować o nowych aukcjach oraz darczyńcach (chyba, ze będą chcieli pozostać anonimowi).